Martin CRX-08-22-60 22''
Ref : 2773769-4-W
Condition : Used
Manufacturer : Martin
Model : CRX-08-22-60
Size : 22''
Year(s) : -
Quantity : 1
Location : Seller or machines location:
AMERICA North (USA-Canada-Mexico)
TURRET REWINDER
Width 22
1 REWIND SPINDLE
6" AND 12" REWIND CORE SIZE
60" MAXIMUM REWIND DIAMETER