Republic RZL52-200-S-15-3-80-D
Ref : 2652361-6-AW
Condition : Used
Manufacturer : Republic
Model : RZL52-200-S-15-3-80-D
Year(s) : -
Quantity : 1
Location : Seller or machines location:
AMERICA North (USA-Canada-Mexico)
Last check : 14 Apr. 2026
Voltage 460V/3/60
Horsepower 200 HP
Size 52" Wide
15" Diameter Water Cooled Rotor
80" Hydraulic Ram Draw